Teenused

Välikäimlate rent sündmustele ning väliobjektidele

Pakume kvaliteetseid ning atraktiivseid mobiilseid välitualette. Meie viisakad välitualetid sobivad kõikidele väliõhuüritustele, linnaruumi ning unustatud ei ole ka ehitus-tööobjektid. Võimalus rentida sündmusele ka inva WC.

Pakume võimalust kiletada tualetid vastavalt Tellija soovile. Anna teada milline peab väljanägema Sinu tellitud tualet ja me aitame lahenduse leida.

Aitame leida parima lahenduse Sinu sündmusele, ettevõttele.

Haagisel välikäimlate rent

Pakume mugavat võimalust sündmuse korraldajal kasutada haagisel välikäimlaid. Oleme mõelnud ka õrnema sugupoole peale ning spetsiaalselt paigutanud haagisele silmatorkavama värvivalikuga haagise, et meie kallitel naistel oleks mugavam meie toodet kasutada.

Haagisel välikäimlat kasutatakse väiksema publiku hulgaga sündmustel, kus korraldajal on võimalus ise teostada tualettide transport sihtkohta ja tagasi.  Haagise transpordil vajadus B- kategooria lubade olemasolu järele.

Haagise kasutamine on kõigile jõukohane, rentimisel meie klienditeenindaja viib läbi ka vajaliku instruktaaži.

Tehnilised andmed

  • Spetsiaalselt käimlate transpordiks valmistatud  täisraamilüheteljeline kerghaagis
  • Pikkus 2,5 m
  • Laius 1,6 m
  • Kõrgus (käimlatega) 2,8 m
  • 4 tugijalga
  • Tugiratas (kõrgus reguleeritav)
  • Elektrisüsteem 12 V       

Pissuaarid

Pissuaar võimaldab asendada meestele planeeritud käimlatest ca 50%.

Pissuaar on 4-kohaline ning piisavalt kõrge seinaga, et seda kasutades privaatsus säilitada.

Kätepesujaamad

Pakume võimalust rentida lisaks tualettidele ka spetsiaalseid kätepesujaamu. Kätepesujaamad on varustatud puhta vee, seebi ja kätekuivatuspaberiga.

Prügikotihoidjad ja prügikonteinerid

Meilt on võimalik tellida sündmuste tarbeks prügikotihoidjaid (200L prügikottidele) ning ka erinevas mõõdus prügikonteinerid.

Mobiilsed tribüünid

Arvatavasti esimesena Eestis pakume võimalust rentida oma sündmuse tarbeks mobiilset tribüüni, mille saab korraldaja ise sihtkohta transportida. Tribüün mahutab kuni 50 inimest. Mugav ja lihtne transport, vajalik B-kategooria lubade olemasolu. Maksimaalne kiirus transportimisel 70 km/h.

Mobiilsete tualettide hooldamine ning transport

Pakume oma klientidele võimalust rentida vajadusel välitualette pikemaks rendiperioodiks ning aitame teostada iganädalasi vahehooldusi, vajadusel ka tihendamini. Vahehooldusel pumpame kasutatud tualeti fekaalipaagi tühjaks, puhastame puhastusainete ning survepesuga tualeti sise- ja välisseinad ning paigaldame uued tualettpaberirullid, kätepesuseebi ning täidame puhtaveemahuti.

Transpordime tellitud välitualetid otse sihtkohta. Esita tellimus!